Yükleniyor

Rulman Bakımının Önemi

Bakım ve yağlamanın toplam sahip olma maliyeti üzerindeki etkisi genellikle hafife alınır.

SKF, bünyesinde sahip olduğu benzersiz makina işletim ve bakım bilgileri sayesinde, operatörlerin ve bakım personelinin her gün başa çıkmak zorunda kaldığı sorunları anlıyor.

Rulman ömür çevrimi ve makina işletimine odaklanarak müşterilerine destek sağlayacak geniş bir ürün gamını geliştiriyor ve bakımlarını sağlıyor. Güvenlik, kullanım kolaylığı ve etkinlik hem ürünlerin temel karakteristik özellikleridir hem de günlük faaliyetlerini yönlendiren faktörlerdir.

Ürünlerini kullanıcılarla işbirliği halinde sürekli geliştirip iyileştiriyor ve düzenleyici kurum ve kuruluşlarla beraber uluslararası standartları da dikkate alarak dönen ekipmanların performans ve güvenliğini arttırıyor.

Hakan Rulman

1996 yılında Kocaeli bölgesinde faaliyete başlamış olan firmamız uluslararası büyük bir rulman devi olmak için emin adımlarda ilerlemektedir.

Her biri alanında uzman, takım çalışmasına açık, deneyimli personeli ile firmamızın ana fikri “Aktif hizmet kalitesi” ile müşterilerinin minimum taleplerine dahi maksimum hizmeti 7 gün 24 saat vermektedir.

+90 (262) 335 54 00

info@hakanrulman.com.tr

Sanayi Mah. Kozalı Sok. Çarşı Yapı D Blok 10 D 20
İzmit / KOCAELİ